Založit webové stránky nebo eShop

Výsledky 2015

Výsledková listina "Želechovická 40tka" 22.8.2015      
             
TRASA A - 38 km          
             
Start.č. Příjmení a jméno Kategorie Team Výsledný čas Celk.poř. Pořadí v kateg.
86 Zvonek Milan Muži I. Nilfisk Alto 1:35:48 1 1
82 Krčma Michal Muži I. OD Morava Holešov 1:39:18 2 2
59 Šafraník Kryštof Junioři Bike 2000 Velehrad 1:39:35 3 1
57 Fukala Ondřej Muži I. Valach MTB Vsetín 1:40:00 4 3
15 Vala Radek Muži I. A-Team NOVO Bruntál 1:40:40 5 4
37 Krejčí Michal Muži I. Zlín 1:44:00 6 5
64 Kadlčák Richard Muži I. Amenity Extreme 1:44:42 7 6
4 Hruška Radim Muži I. Nany bike Zlín 1:46:18 8 7
56 Pavelka Radek Muži I. Valašští bajkeří 1:47:53 9 8
53 Vaculík Rostislav Muži I. Unite cyklo team 1:48:25 10 9
35 Makovický Martin Muži I. EAGLE.SC, Jednota Orel Zlín 1:49:50 11 10
77 Skyba Zdeněk Junioři DT Swiss Otrokovice 1:50:10 12 2
69 Klement Jiří Muži I. Dressme.cz 1:50:15 13 11
79 Chytílek Jaroslav Muži I. Lukov Šlapetýmo 1:50:26 14 12
62 Čtvrtlík Jaroslav Muži I. Kolex Valašský klub 1:50:28 15 13
25 Sousedík Marek Muži I. KCK 1:51:03 16 14
89 Javora Stanislav Muži II. Valachbajk team 1:51:14 17 1
6 Marek Jaroslav Muži I. DT Swiss bike team 1:53:22 18 15
54 Gregor Jiří Muži I. Unite cyklo team 1:56:41 19 16
83 Salač Petr Muži II. Amenity Extreme sport Zlín 1:57:05 20 2
61 Kašša Ladislav Muži I. Cyklo Remeš Slavičín 1:57:59 21 17
45 Bulejko Roman Muži I. MIBU Trans  2:00:48 22 18
10 Rubeš Michal Muži I. Fryšták 2:01:07 23 19
68 Galda Zdeněk Muži I. USK Vsetín 2:01:30 24 20
3 Dědek Hynek Muži I. Batman-bike Zlín 2:01:39 25 21
58 Habáň Ondřej Muži I. SDH Salaš 2:03:00 26 22
18 Hlavica Patrik Muži I. SKP Zlín 2:03:38 27 23
51 Choleček Jiří Muži I. Conti sport team 2:03:55 28 24
13 Rubeš Matěj Muži I. TJ Sokol Pozděchov 2:04:11 29 25
85 Zvonková Silvie Ženy I. Nilfisk Alto 2:04.31 30 1
32 Ovesný Filip Muži I. VOJTA KOSA TEAM 2:07:29 31 26
42 Hubáček Oldřich Muži II. Sokol Želechovice 2:07:34 32 3
67 Gajdoš Filip Muži I. Lechotice 2:08:17 33 27
76 Kolomazník Miroslav Muži II. OD Morava Holešov 2:08:26 34 4
8 Zeman Jaroslav Muži II. Cyklosport Chropyně 2:09:14 35 5
21 Chmelař Ladislav Muži I. Holešov 2:09:39 36 28
33 Mitáček Jiří Muži I. Zlín 2:10:10 37 29
40 Dalajka David Muži I. Napajedla 2:10:39 38 30
26 Gerek Tomáš Muži I. Lípa 2:10:56 39 31
24 Havlík Marek Muži I. Sokol Lípa 2:13:51 40 32
60 Koutná Renata Ženy I. Zlín 2:13:58 41 2
2 Vojtěšek Zbyněk Muži I. BudEx Lípa 2:15:08 42 33
5 Šimara Petr Muži I. Bike team U Klimešů 2:15:33 43 34
87 Novotný Michal Muži I. BueEx 2:15:34 44 35
19 Mišák Jiří Muži II. Kolo-běžky Brumov-Bylnice 2:18:13 45 5
52 Vaculíková Kačka Ženy I. Unite cyklo team 2:18:17 46 3
50 Valášek Pavel Muži II. KULA team 2:19:22 47 6
11 Jarkovský Jaroslav Muži I. BT Tygři Holešov 2:20:47 48 36
49 Malý Lukáš Muži I. Piving Ostrava 2:21:11 49 37
12 Vajdák Karel Muži I. Tj Sokol Lípa 2:21:59 50 38
1 Tobolík Jiří Muži I. Andrysteam 2:22:16 51 39
65 Lavička David Muži I. Nilfisk Alto 2:22:23 52 40
30 Mošťková Kateřina Ženy I. AŠK Inter Bratislava 2:22:46 53 4
7 Polanský Leopold Muži II. Valachbajk team 2:23:11 54 7
72 Perůtka Karel Muži II. Sportov.klub Horní Lhota 2:24:57 55 8
90 Čekal Petr Junioři Zlín 2:25:01 56 3
48 Novosad Tomáš Muži I. Otrokovice 2:25:27 57 41
29 Vybíralík Martin Muži I. SK Kungfu 2:25:33 58 42
41 Jurčíková Veronika Ženy I. DT Swiss bike team 2:26:42 59 5
73 Jelínek Zdeněk Muži II. Holešov 2:28:22 60 9
44 Klabal Miloslav Muži II. TUFO team Zlín 2:29:24 61 10
22 Hrbáček Michal Muži I. Zlín 2:29:52 62 43
34 Kalivoda Jiří Muži II. TUFO team Zlín 2:30:32 63 11
36 Vaculka František Muži I. EAGLE.SC, Jednota Orel Zlín 2:31:28 64 44
38 Václavek Martin Muži I. EAGLE.SC, Jednota Orel Zlín 2:33:50 65 45
39 Finsterle Slavomír Muži II. Flin gym Slušovice 2:34:36 66 12
46 Dospíšilová Lucie Ženy I. Tišnov bikers 2:35:18 67 6
70 Polakovič Pavel Muži I. Zlín 2:40:35 68 46
55 Janečka Marek Muži I. Zlín 2:41:43 69 47
47 Dospíšil Jiří Muži I. Tišňov 2:44:11 70 48
88 Hofmanová Jana Ženy I. Želechovice 2:44:11 71 7
63 Slovák Josef Muži II. Vsetín 2:46:38 72 13
71 Batěk Michal Muži I. Zlín 3:06:28 73 49
16 Černá Karin  Ženy I. CRAFT team 3:08:41 74 8
17 Černý Karel Muži I. CRAFT team 3:08:49 75 50
9 Ambrus Zdeněk Muži I. Újezd 3:11:42 76 51
27 Dolský Josef Muži I. Lípa 3:11:45 77 52
28 Rolková Kateřina Ženy I. MC team Zlín 3:12:48 78 9
80 Machala Radim Muži I. Alli victus, Kofola team 3:24:33 79 53
81 Hoenig Igor Muži I. Alli victus, Kofola team 3:24:33 80 54
43 Pospíšil Jaromír Muži I. Zlín 3:43:26 81 55
78 Došek František Muži II. Holešov 3:43:26 82 14

 

Výsledková listina "Želechovická 40tka" 22.8.2015      
             
TRASA B - 18 km          
             
Start.č. Příjmení a jméno Kategorie Team Výsledný čas Celk.poř. Pořadí v kateg.
14 Vykoukal Marek Muži I. Cyklo Bulis 0:57:34 1 1
10 Kögler Daniel Junioři Držková 0:58:23 2 1
12 Janšta Petr Junioři Zlín 0:59:20 3 2
6 Chmela Jiří Muži I. Truhlářství Chmela 1:00:05 4 2
11 Pavelka Ondřej Junioři Zlín 1:00:34 5 3
9 Pavlacký Zdenek Muži I. Bojkovice 1:00:54 6 3
77 Fiurášek Jiří Muži I. MX Valach 1:03:11 7 4
5 Výmola Michal Muži I. Zlín 1:06:13 8 5
16 Zouharová Natálie Juniorky Zlín 1:06:15 9 1
17 Baštincová Daniela Ženy I. Zlín 1:10:07 10 1
8 Skřivánková Lucie Ženy I. Zlín 1:10:45 11 2
25 Liebel Metoděj Junioři Valašští bajkeři 1:11:42 12 4
34 Ordáň Petr Junioři Cykloch team 1:14:36 13 5
7 Prchlík Petr Junioři Šroti Zlín 1:16:23 14 6
31 Balajka Kryštof Junioři Želechovice 1:18:31 15 7
30 Balajka Jiří Muži I. Želechovice 1:18:38 16 6
3 Mařík Zdeněk Muži II. MC Team 1:24:14 17 1
28 Dyják Richard Junioři - 1:26:20 18 8
24 Štícha David Muži I. Zlín 1:26:45 19 7
22 Sklenařík Michal Junioři Fryšták 1:28:13 20 9
4 Maříková Petra Ženy I. MC Team 1:31:27 21 3
33 Piše Dušan Muži I. Multi sport team Slušovice 1:31:34 22 8
32 Pišová Barbora Juniorky Multi sport team Slušovice 1:33:10 23 2
29 Novotná Eva Ženy I. Zlín, Budex 1:33:26 24 4
18 Vojtěšková Barbora Juniorky Zlín, Vortex 1:33:55 25 3
19 Vojtěšková Petra Ženy I. Zlín 1:33:56 26 5
2 Vojtěšková Martina Ženy I. BudEx, Lípa 1:34:28 27 6
23 Šticha David Junioři - 1:39:54 28 10
15 Slováček Petr Muži I. Zlín 1:41:42 29 9
26 Netušil Adam  Junioři Malvas 1:42:44 30 11
27 Netušil Marek Muži I. Malvas 1:42:48 31 10
13 Janíček Josef Muži II. Sokol Lípa 1:46:18 32 2
20 Petrů Jan Muži I. Komonec Bike team DNF    
TOPlist